خال کوبی یک معامله بزرگ است. آنها بیان دائمی هنری هستند و کسانی که خال کوبی دارند معمولاً به آنها افتخار می کنند.قطعا این چیزی نیست که یک تلفن بتواند به شما بدهد. با این حال ، برنامه های زیادی برای طرفداران خال کوبی وجود دارد. با چند برنامه و چند ضربه می توانید ایده های خال کوبی ، هنرمندان خال کوبی و انواع دیگر مطالب را در اینترنت پیدا کنید.

یک سری برنامه فوق العاده عمومی برای طراحی خال کوبی وجود دارد ، اما فکر می کنیم که با این برنامه ها کمی بهتر عمل کنید. در اینجا بهترین برنامه های خال کوبی برای Android را معرفی میکنیم!

 برای دانلود هر برنامه کافیه روی نام هر برنامه  کلیلک کنید..

Adobe Illustrator Draw

قیمت: رایگان / حداکثر ۵۲.۹۹ دلار در ماه

یکی از بهترین برنامه های طراحی برای اندروید است. می توانید از آن برای ترسیم انواع طرح ها و ایده های تاتو استفاده کنید. این برنامه دارای لایه هایی ، تا ۶۴ برابر بزرگنمایی برای جزئیات دقیق تر ، و انواع دیگر ابزارهای طراحی است. البته ممکن است بسیاری از افراد به دنبال ایده های موجود باشند. با این حال ، گرایش های هنری ممکن است بخواهند از تلفن خود برای ترسیم تلفن خود استفاده کنند و این شروع خوبی است. ریشه در مجموعه Adobe’s Creative Cloud دارد که در حدود ۵۲.۹۹ دلار در ماه است. با این حال ، می توانید از بیشتر برنامه ها بدون آن استفاده کنید.

 

 

Google Maps

قیمت: رایگان

نقشه های گوگل کمی انتخاب واضحی است ، اما هنوز هم با معیارها متناسب است. Google Maps احتمالاً بهترین روش برای یافتن هنرمندان خال کوبی در منطقه شما به همراه شماره تلفن و ساعات کار آنها است.

اگر تصمیم دارید برای دیدن یکی از مناطق دور دست سفر کنید ، می توانید در شهرهایی که با آنها آشنا نیستید ، هنرمندان خال کوبی را پیدا کنید. و به سادگی آن را باز کنید و به دنبال هنرمندان خال کوبی باشید!

 

Google Search

قیمت: رایگان

جستجوی Google یکی دیگر از انتخاب های کاملاً واضح است ، اما انتخابی است که میلیون ها نفر برای ایده های خال کوبی به آن مراجعه می کنند. می توانید ایده ها را در کل جستجوی تصویر Google جستجو کنید. همچنین می توانید هنرمندان خال کوبی اطراف را جستجو کنید ، مراکز ارتباطی با سایر علاقه مندان به خال کوبی و سایر اطلاعات را پیدا کنید. در بیشتر موارد ، مردم از این برنامه برای ایده های خال کوبی استفاده می کنند.زیرا استفاده از آن بسیار آسان است .

 

Inkhunter

قیمت: رایگان

 یکی از بهترین برنامه های خال کوبی برای ایده است. همچنین یکی از منحصر به فردترین هاست. می توانید در برنامه انواع ایده های خال کوبی را جستجو کنید. با این حال ، این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از واقعیت افزوده برای آزمایش خال کوبی روی بدن خود استفاده کنید.

 به سادگی دوربین را به سمت قسمت های بدن خود قرار دهید و تاتو روی آن ظاهر شود. همچنین می توانید تصاویر خود را از طریق ترسیم برنامه ها یا از جستجوی Google اضافه کنید تا ببینید که این تیپ ها چگونه به نظر می رسند. این یکی از مواردی است که در بشدت توصیه می کنیم.

 

 

LayerPaint HD

قیمت: ۶.۹۹ دلار

LayerPaint HD یکی دیگر از برنامه های قدرتمند طراحی است. شما می توانید از آن برای رسم هر چیز دیگری استفاده کنید ، اما برای این لیست ، ما آن را برای ایده های خال کوبی توصیه می کنیم.

این برنامه دارای چند ویژگی است ، از جمله پشتیبانی از فشار قلم ، قرص های Wacom و سایر ابزارهای حرفه ای. در صورت نیاز می توانید به فتوشاپ انتقال دهید. برخی از ویژگی های دیگر شامل تعداد زیادی ابزار هنری ، پشتیبانی لایه و موارد دیگر است. این برنامه بسیار گران است ، اما حداقل یک خرید است و نه یک اشتراک.

 

 

Reddit

قیمت: رایگان / ۳.۹۹ دلار در ماه / ۲۹.۹۹ دلار در سال

 می تواند یک مکان وحشتناک باشد ، اما همچنین یک مکان عالی برای خال کوبی ، ایده های خال کوبی ، طرح های خال کوبی و طرفداران دیگر خال کوبی است.

چند زیرمجموعه خوب و محبوب وجود دارد ، از جمله Tattoo ، Tattoos و Tattoo Designs. بعضی اوقات سوالات برای مدتی بی پاسخ می مانند ، به خصوص اگر درخواست دشوار باشد. با این حال ، می توانید یک سری ایده های عالی در آنجا پیدا کنید.

 

 

Tatoughto

قیمت: رایگان / ۵.۹۹ دلار در ماه / ۵۹.۹۹ دلار در سال

یکی از محبوب ترین برنامه های خال کوبی برای ایده های طراحی است. این طرح از بیش از ۵۰۰۰۰۰ هنرمند ارائه می شود و دارای بیش از شش میلیون نفر کاربر است. مطمئن نیستیم که همه فعال هستند یا خیر ، اما محتوای زیادی را برای مرور اضافه می کند. می توانید ایده ها را در دسته های مختلف مرور کنید و حتی قرار ملاقات با هنرمندان خال کوبی در منطقه خود را رزرو کنید. بررسی های Google Play نشان می دهد که رزرو از طریق برنامه کمی مشکل ساز است.

 

 

Tattoo Designs

قیمت: رایگان

 یکی از بسیاری از برنامه های خال کوبی عمومی در Play Store است. با این حال ، به نظر می رسد این یکی قابل استفاده است. شما می توانید بسیاری از طرحهای اساسی را از جمله کلمات ، جمجمه ، کارتها و سایر نقوش خال کوبی محبوب پیدا کنید. این برنامه فاقد جستجوی اختصاصی است و این یک نوع مشکل بزرگ است. با این حال ، دسته بندی هایی وجود دارد و شما اساساً فقط به جستجوی ایده ها می پردازید ،اما  این قطعاً گزینه ی مناسب  نیست، اما اگر بخواهید نگاهی بیندازید موارد اساسی خوبی دارد.

 

 

Tattoo Font Designer

قیمت: رایگان / ۱۹.۹۹ دلار

 دقیقاً همان چیزی است که عنوان نشان می دهد. این برنامه به شما کمک می کند فونت هایی را برای استفاده در خال کوبی ها طراحی کنید. مجموعه ای از فونتها در برنامه برای شروع کار وجود دارد و یا می توانید خودتان آنها را بسازید. در اصل ، این یک برنامه خوشنویسی است اما از آنجا که خوشنویسی بخش بزرگی از خال کوبی است ، توسعه دهندگان به نوعی این دو ایده را ترکیب کردند. حتی اگر قصد خال کوبی ندارید ، بازی با آن یکی سرگرم کننده است.

 

Tattoo Master

قیمت: رایگان برای بازی

نوعی ترکیبی است بین یک برنامه کتاب رنگ آمیزی ، یک برنامه طراحی تاتو و یک برنامه نقاشی ، اما همه آن به عنوان یک بازی موبایل ارائه می شود. یک دسته از طرح ها و موارد دیگر در برنامه وجود دارد. می توانید یکی را انتخاب کنید ، آن را به هر شکلی که می خواهید رنگ دهید و سپس آن را به عنوان ایده ذخیره کنید. همه اینها را در قالب یک بازی انجام می دهد که در آن شما به شخصیت های خیالی خال کوبی دیجیتال می دهید. بنابراین ، این یک برنامه جدی نقاشی مانند Adobe Illustrator یا LayerPaint نیست.، اگر می خواهید کمی متفاوت عمل کنید مناسب است ، و تقریبا  یک برنامه کوچک سرگرم کننده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر